top of page

Hakkımızda

Hayalleri Hayata Geçiren Yetenekli Tasarımcılar

Eğer mekanınızın güzel bir değişime ihtiyacı varsa, doğru yere geldiniz. ŞENGÜN HOME, kendilerini her müşterinin gerçekten istediği alana sahip olmasına sağlamaya adamış bir grup yetenekli profesyonelden oluşur. İster yeni bir ofis ister bir banyo tasarımı olsun, müşterinin aklındaki fikrin rahatlık mı, işlevsellik mi yoksa her ikisinin bir bileşeni mi olduğunu iyice anlamak için her müşterimizi özenle dinleriz.

Müşterilerimizin kendilerini kendi mekanlarında harika hissetmesini istiyoruz. Mevcut boyutların en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamak amacıyla her bir köşede gizlenen yaratıcı olasılıkları keşfediyoruz. Bu süreç boyunca ortaya çıkardıklarımızın beğeniye uyduğundan emin olmak için her müşterimizle yakından çalışıyoruz. İlk randevunuzu almak için bizi arayın.

Ekibimiz Hakkında

Büyük Tasarım Büyük Sorumluluk Gerektirir

 İşinde tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz, değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için büyük bir özveri ile uzun saatler boyu çalışırlar. Profesyonel tasarımcılardan oluşan ailemiz gerçekten özgün projeler için tüm tecrübelerini bir araya getirir. ŞENGÜN HOME kimler tarafından yönetiliyor tanışın. Ekibimiz inanılmaz bir bilgi kaynağıdır ve tasarım ihtiyaçlarınızı nasıl cevaplayabileceğimiz konusunda sizinle konuşmaya her zaman hazır.

izg- 322_edited.jpg

Zaim Görkem ŞENGÜN

İç Mimar

N. Talu, sanat ve tasarım için yaratılmış bir zihin yapsına sahiptir ve her zaman elinde mutlaka yeni bir proje vardır! Mekanınızda neyin gerçekten eksik olduğu konusunda önerilerde bulunmak için burada olan iç mimarımız ile özel bir ön görüşme için ziyaretimize gelin.

bottom of page